Grand Prix w kategorii instrumentów dętych blaszanych zdobył Karol Gańczarczyk

ZPSM w Bielsku Białej

 

fot. malec

 

Grand Prix w kategorii instrumentów dętych drewnianych otrzymała Joanna Martynus

z PSM I i II st. im. K. i A.Szafranków w Rybniku

 

fot. malec

 

 

 

Lista laureatów i wyróżnionych kat. instrumentów dętych drewnianych - grupa powyżej 13 lat

KATEGORIA III, SPECJALNOŚĆ - FLET, GRUPA STARSZA

I miejsce:

nie przyznano

II miejsce :

Zuzanna Cichowska - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie

III miejsce:

Agnieszka Zwolińska - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego w Głubczycach

Agata Safader - Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej

Daria Krawczyk - Szkoła Muzyczna I st. nr. 1 im. St. Wiechowicza w Krakowie

Wyróżnienia:

Piotr Juszczyk - Szkoła Muzyczna I st. nr. 1 im. St. Wiechowicza w Krakowie

 

KATEGORIA IV, SPECJALNOŚĆ - SAKSOFON, KLARNET, GRUPA STARSZA

I miejsce:

Joanna Martynus (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. i A. Szafranków w Rybniku

II miejsce:

Mikołaj Omiatacz (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu

Aleksandra Wasilewska (klarnet) - Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Michał Bialik (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Chrzanowie

III miejsce:

Kamil Wasil (klarnet) - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie

Aleksander Frąszczak (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelcach Krajeńskich

Wyróżnienia:

Piotr Jarmasz (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelcach Krajeńskich

Anna Pawłowska (saksofon) - Szkoła Muzyczna I st. w Suchej Beskidzkiej

Konrad Zygmunt (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st.im. L. Różyckiego w Myślenicach

Paweł Cetnarowski (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Gorlicach

Maria Rychlik (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Julia Gołębiowska (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu

 

KATEGORIA V, SPECJALNOŚĆ - OBÓJ, FAGOT, GRUPA STARSZA

I miejsce:

Maria Teresa Borek (obój) - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach

II miejsce:

nie przyznano

III miejsce:

Anna Kowalewska (obój) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Wyróżnienia:

Justyna Stawowczyk (fagot) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Wojciech Sordyl (fagot) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

 

Lista laureatów i wyróżnionych kat. instrumentów dętych blaszanych - grupa powyżej 13 lat

KATEGORIA I, SPECJALNOŚĆ – TRĄBKA, EUFONIUM

GRUPA STARSZA

I miejsce:

Nie przyznano

II miejsce

Jan Saługa – PSM I st. w Chrzanowie

III miejsce:

Mateusz Jemioło – PSM I i II st. w Mielcu

Wyróżnienia:

Mateusz Piasecki – PSM I i II st. w Wadowicach

Magdalena Świętek – PSM I st. w Będzinie

Bartłomiej Chrobak – SM I st. w Łącku

Dorota Łakomy – PSM I i II st. w Mielcu

Szymon Olszok – PSM I st. w Lublińcu

 

KATEGORIA II, SPECJALNOŚĆ – PUZON, WALTORNIA, TUBA

GRUPA STARSZA

I miejsce:

Kacper Świątek – PSM I i II st. w Wadowicach

II miejsce:

Nie przyznano

III miejsce:

Łukasz Ogaza – PSM I st. w Leśnicy

Krystian Wysogląd – PSM I st. w Oświęcimiu

Bartosz Kunert –PSM I i II st. w Rybniku

Wyróżnienia:

Dawid Meyer – PSM I st. w Leśnicy

 

Lista laureatów i wyróżnionych kat. instrumentów dętych drewnianych - grupa do 13 lat 

 KATEGORIA III, SPECJALNOŚĆ - FLET, GRUPA MŁODSZA

I miejsce:

Aleksandra Dunajska - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Końskich

II miejsce :

Franciszek Trybus - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Zofia Frączyk - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Końskich

Filip Baran - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach

Oliwia Wantulok - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Cieszynie Filia w Wiśle

III miejsce:

Weronika Głowacka - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

Barbara Michalik - Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Poznaniu

Michalina Grzybowska - Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie

Wyróżnienia:

Maciej Kasperek - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

Zuzanna Kaczorowska - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach

Oliwia Kłyż - Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

Alicja Kulesa - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie

Aleksandra Mazur - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Julia Pytlik - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie

Aleksandra Stawiarz - Prywatna Profesjonalna Szkoła Muzyczna I st. im. A. Dębskiego w Krakowie

Aleksandra Żmuda - Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

KATEGORIA IV, SPECJALNOŚĆ - SAKSOFON, KLARNET, GRUPA MŁODSZA

I miejsce:

Ross Wiktoria (saksofon) - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Litarowicz Jakub (saksofon) - Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie

II miejsce:

Mamcarczyk Marcin (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Ćwik Bruno (saksofon) - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

III miejsce:

Zamłynny Antoni (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelcach Krajeńskich

Krupa Paweł (klarnet) - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Sajdak Kacper (saksofon) - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Matyja Mikołaj (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Chrzanowie

Pala Mateusz (saksofon) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie

Wyróżnienia:

Borkowska Kamila (klarnet) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

Muszyński Maciej (saksofon) - Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

Pigło Karolina (saksofon) - Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej

Kazalska Julia (saksofon) - Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Biskup Maciej (saksofon) -Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie

Rudecki Maciej (saksofon) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II s. w Cieszynie

Zowada Szymon (saksofon) -Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Rowickiego w Żywcu.

Pelczarska Joanna (klarnet) -Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

Gęgotek Weronika (klarnet) -Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Olkuszu

 

KATEGORIA V, SPECJALNOŚĆ - OBÓJ, FAGOT, GRUPA MŁODSZA

I miejsce:

Kita Julia (obój) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach

II miejsce:

Iskrzycki Michał (obój) - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Bartkiewicz Zuzanna (obój) -Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Marszałek Dominik (obój) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. i A. Szafranków w Rybniku

III miejsce:

Burnos Kamila (obój) -Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach

Stachura Piotr Paweł (obój) -Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie

Kowalewski Bartłomiej (fagot) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Partyka Anna (obój) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach

Wyróżnienia:

Marcinkowska Agata (obój) -Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

Maliszewski Jan (fagot) -Państwowa Szkoła Muzyczna I i II s. im. M. Karłowicza w Katowicach

Środa Mikołaj (obój) -Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie

Budejko Mateusz (fagot) -Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im.Karola Szymanowskiego w Warszawie

Przybyło Julia (obój) -Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. St. Wiechowicza w Krakowie

 

 Lista laureatów i wyróżnionych kat. instrumentów dętych blaszanych - grupa do 13 lat

 KATEGORIA I, SPECJALNOŚĆ – TRĄBKA, EUFONIUM, GRUPA MŁODSZA

 I miejsce:

Bartłomiej Kiecana – PSM I i II st. w Tomaszowie Lubelskim

II miejsce :

Wojciech Pudełko – PSM I i II st. w Tomaszowie Lubelskim

Mateusz Zimnik – ZSM w Tychach

Filip Jopek – PSM I i II st. w Wadowicach

III miejsce:

Andrzej Frydko – PSM I i II w Chorzowie

Maksymilian Wlazło – ZPSM w Przemyślu

Wyróżnienia:

Tomasz Bednarz – PSM I st. w Chrzanowie

Szymon Walasik – PSM I st. w Jaworznie

Adrian Marzec – PSM I st. w Jaworznie

Aleksander Litwin – PSM w Warszawie

Dawid Nowak – PSM I st. w Tarnowskich Górach

Mateusz Domek – SM w Łącku

 

KATEGORIA II, SPECJALNOŚĆ – PUZON, WALTORNIA, TUBA, GRUPA MŁODSZA

I miejsce:

Karol Gańczarczyk – ZPSM w Bielsku – Białej

Antoni Giza – ZPSM w Bielsku – Białej

II miejsce:

Tymon Okolus – ZPSM w Bielsku – Białej

Kamil Rybarczyk – PSM I st. w Wodzisławiu Śląskim

Sergiusz Romaniuk – ZSM w Białymstoku

III miejsce:

Marcin Chruszcz – PSM I i II st. w Wadowicach

Wyróżnienia:

Wojciech Maciusiak – PSM I i II w Wadowicach

Hubert Grabowski – PSM w Zgorzelcu

Miłosz Leniec – PSM w Tarnowskich Górach