Klasa fortepianu p. Anety Kołbasy – Chrobak

  • uczennica Anna Kruczała zdobyła wyróżnienie na X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosna z fortepianem” w Sosnowcu
  • uczeń Daniel Najbor uzyskał wyróżnienie na XI Konkursie Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. „Dziecięce interpretacje muzyczne” w Tarnobrzegu oraz za wyróżnienie za wykonanie utworu A. Cwojdzińskiego „Preludium pamięci F. Chopina”

Klasa fortepianu p. Grażyny Koziny

  • na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody wirtuoz” w Sanoku uczniowie p. Koziny zdobyli następujące miejsca:
  • uczennica Gabriela Hudzik – I miejsce
  • uczeń Karol Kowalewski – I miejsce
  • uczennica Maja Sobczak – Rzewnicka - II miejsce
  • uczennica Gabriela Hudzik ponadto zdobyła wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie im. J. Garści w Chrzanowie
  • uczennica Karolina Pierzchała zdobyła wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle

Klasa fortepianu p. Eweliny Dereń – Rogóż

  • uczennica Laura Spisak zdobyła wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie im. J. Garści w Chrzanowie

Klasa skrzypiec p. Doroty Pietras

  • uczennica Magdalena Kruczała odniosła sukcesy na następujących konkursach:
  • I miejsce w VI Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w grupie I w Stalowej Woli oraz dyplom za wykonanie utworu Janiny Garści
  • I miejsce na XV Konkursie skrzypcowym dla szkół muzycznych I st. w Żywcu
  • II miejsce w XVII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków w Limanowej

Klasa altówki p. Elżbiety Gromady

  • uczeń Konrad Janus zajął III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym w Żywcu

Klasa gitary p. Arkadiusza Polewaczyka

  • uczennica Alicja Wilczyńska zdobyła wyróżnienie w III Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowej Górniczej
  • III miejsce w XVII Małopolskim Konkursie Młodych Gitarzystów w Limanowej
  • uczennica Julia Kosek otrzymała następujące wyróżnienia:
  • III miejsce w VII Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla dzieci w Rybniku
  • wyróżnienie w III Dąbrowskim Konkursie
  • I miejsce w XVII Małopolskim Konkursie Młodych Gitarzystów w Limanowej
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Rust (Austria)
  • II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Młodzi Czarodzieje Gitary w Dobczycach
  • I miejsce w VI Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie
  • I miejsce i wyróżnienie dla najbardziej wyróżniającej się osobowości muzycznej podczas II Festiwalu Gitarowego Wśród pól w Witowicach

Klasa oboju p. Konrada Miki

  • uczeń Dominik Bojęś otrzymał wyróżnienie w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu

Klasa klarnetu p. Jacka Szymika

  • uczennica Julia Cimoch zdobyła III miejsce w II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Kielcach
  • uczennica Maria Rychlik otrzymała:
  • wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie młodych Solistów w Jaworznie
  • III miejsce w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu
  • wyróżnienie w II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Kielcach
  • wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Sosnowcu

Klasa klarnetu p. Bartłomieja Koziny

  • Orkiestra Klarnetowa pod dyrekcją p. B. Koziny otrzymała II miejsce w kategorii zespołów instrumentalnych na Międzynarodowym Festiwalu Psallite Deo w Kętach
  • uczniowie Karol Sikora (klarnet) i Mariusz Kruczała (akordeon – klasa p. Pawła Iwana) zdobyli nagrody w następujących konkursach:
  • II miejsce na Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze
  • wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych na XXII Międzynarodowym Festiwalu Akordeonowym w Przemyślu
  • wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych na XVIII Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych w Sanoku
  • II miejsce w kategorii zespołów kameralnych w Międzynarodowym Konkursie w Svirel (Słowenia)
  • uczeń Mateusz Woźniak otrzymał wyróżnienie I stopnia na II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Sosnowcu

Klasa fagotu p. Jana Kamińskiego

  • na XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie zostali wyróżnieni:
  • uczeń Wojciech Sordyl zdobył II miejsce
  • uczennica Justyna Stawowczyk zdobyła wyróżnienie
  • uczennica Judyta Bernaś otrzymała III miejsce
  • na II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych w Kielcach:
  • uczennica Justyna Stawowczyk zdobyła III miejsce
  • uczeń Bartłomiej Kowalewski –III miejsce
  • uczeń Wojciech Sordyl – wyróżnienie
  • w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu wyróżnieni zostali:
  • uczennica Judyta Bernaś – II miejsce
  • uczennica Justyna Stawowczyk – III miejsce
  • uczeń Wojciech Sordyl – wyróżnienie

Klasa trąbki p. Janusza Cholewki

  • uczeń Filip Jopek otrzymał wyróżnienie w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu
  • wyróżnienie na II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Kielcach

Klasa puzonu i tuby p. Tomasza Gajewskiego

  • uczeń Piotr Gawor otrzymał II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów w Pabianicach oraz III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu
  • uczeń Kacper Świątek zdobył nagrody w następujących konkursach:
  • I miejsce w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu
  • II miejsce na II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Kielcach
  • I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu
  • I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów w Pabianicach
  • I miejsce w VIII Konkursie Instrumentów Dętych „Jupiter” w Krakowie
  • I miejsce w XIII Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie

Klasa waltorni p. Marcina Gajewskiego

  • uczeń Marcin Chruszcz otrzymał:
  • III miejsce w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu
  • wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu
  • wyróżnienie w XIII Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie

Klasa perkusji p. Sebastiana Caputy

  • uczeń Karol Żmija zdobył wyróżnienie w III Międzynarodowych Myślenickich Konfrontacjach Perkusyjnych Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych i st.

Klasa śpiewu solowego p. Renaty Pawlik

  • w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Zygmunta Noskowskiego w Brzesku nagrodzono wokalistki naszej szkoły:
  • uczennica Julia Szczurek otrzymała III miejsce (w II kategorii wiekowej)
  • uczennica Anna Wajdzik otrzymała wyróżnienie (w III kategorii wiekowej)

Dyplomy za wyróżniający się akompaniament na konkursie otrzymały:

  • pani Grażyna Kozina – w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Sosnowcu
  • pani Magdalena Chmielowska – Malec – w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie
  • pani Sandra Delong – w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Nowym Targu, II Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Kielcach, II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu, III Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów w Pabianicach, VIII Konkursie Instrumentów Dętych „Jupiter” w Krakowie , XIII Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie