OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PSM I i II st. w Wadowicach w roku szkolnym 2015/2016

 

III AKADEMIA MŁODEGO WALTORNISTY

(Katowice, 18 czerwca 2016)

  • Uczeń Marcin Chruszcz (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał III miejsce, , akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Wojciech Maciusiak (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska

 

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL "BRZDĄCE DŻWIĘKIEM MALUJĄCE"

(Kraków , 18 czerwca 2016)

  • Uczennica Anna Wilczyńska ( z klasy fortepianu p. Anety Kołbasy-Chrobak) otrzymała II miejse-"Brzdąc pięknie dżwiękiem malujący"

 

II KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA

(Trzciana 20-22 maja 2016)

  • Uczeń Marcin Chruszcz (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał II miejsce, , akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Wojciech Maciusiak (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Mateusz Piasecki (z klasy eufonium p. T. Adamczyka) otrzymał II miejsce,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Bartłomiej Moskała (z klasy klarnetu p. B. Koziny) otrzymał wyróżnienie, akomp. p. Agata Adamczyk
  • Pani Sandra Delong-Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

VII CHRZANOWSKIE SPOTKANIA MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

(Chrzanów , 20-21 maja 2016 )

  • Uczennica Emilia Wójcik (z kasy skrzypiec p. Krystyny Kleśny) otrzymała wyróżnienie
  • Uczeń Wojciech Wądrzyk (z klasy fortepianu p. Agaty Adamczyk) otrzymał III miejsce
  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p.A. Kołbasy-Chrobak) otrzymała III miejsce
  • Uczeń Daniel Najbor (z klasy fortepianu p.A. Kołbasy-Chrobak) otrzymał III miejsce
  • Uczennica Justyna Rusinek (z klasy fortepiany p.R. Sadowskiej) otrzymała wyróżnienie

 

LEGNICKI KONKURS PIANISTYCZNY

(Legnica, 13 maja 2016)

  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p. A. Kołbasy-Chrobak) otrzymała III miejsce

 

IV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITAROWE - ELBLĄG 2016

(12-15 maja 2016)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

I MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL SKRZYPCOWY " WIOSENNE INSPIRACJE"

(21 maja 2016  Kraków)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła GRAND PRIX
  • Uczennica Zuzanna Krystian (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła II miejsce

 

XX MIĘDZYNARODOWY KONKURS - TALENTS FOR EUROPE im. BOHDANA WARCHLA DLA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH

 (Dolny Kubin, Słowacja 28.04 - 1.05.2016)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła wyróżnienie, akomp. p. R. Sadowska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "SKAWIŃSKA WIOSNA PERKUSYJNA 2016"

 (5 maja 2016)

  • Pani Ewelina Dereń-Rogóż otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

XV MAKROREGIONALNY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH W ŁAŃCUCIE

(Łańcut 27-28 kwietnia)

  • Uczeń Marcin Chruszcz (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) zajął II miejsce,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Wojciech Maciusiak (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Piotr Jurczak (z klasy p. J. Cholewki) otrzymał wyróżnienie,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczeń Wojciech Krystian (z klasy p. J. Cholewki) zajął II miejsce,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska

 

VI OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY "MAŁY WIOLINISTA"

(25-27 kwietnia 2016)

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p. K. Kleśny) zdobyła wyróżnienie
  • Pani Ewelina Dereń-Rogóż otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY CITHARA IGNEA

Żory 2016 (26-29 kwietnia)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła III miejsce, nagrodę za najbardziej interesujące wykonanie utworu klasycznego oraz nagrodę dla najmłodszego uczestnika konkursu

 

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st.

(Kielce 15-17 kwietnia 2016)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła wyróżnienie, akomp. p. R. Sadowska

 

XII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW IM.KAROLA I ANTONIEGO SZAFRANKÓW

(13-16 kwietnia 2016 Rybnik )

  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p. A. Kołbasy-Chrobak) otrzymała III miejsce

 

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHÓRÓW "O ZŁOTĄ STRUNĘ"

(Niepołomice 9-10 kwietnia 2016)

  • Chór szkolny pod dyrekcją p. Alicji Jakubiak zdobył brązową strunę

 

XIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH "PRO BOHEMIA"

(Ostrava 8-10 kwietnia 2016)

  • Pani Sandra Delong-Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA

(Wadowice, 8-10 kwietnia 2016)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła II miejsce (w grupie II)
  • Uczeń Szymon Świdergał (z klasy gitary p. M. Mączyńskiego) zdobył II miejsce (w grupie IV)

 

XI OGÓLNOPOLSKI  ŁOWIECKI KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH

(Wrocław, 19 marca 2016)

  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p. Anety Kołbasy – Chrobak) otrzymała wyróżnienie

 

III ŚWIĘTOKRZYSKI  FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st.

  (Kielce, 18-20 marca 2016)

  • Uczeń  Marcin Chruszcz  (z klasy waltorni p. Marcina Gajewskiego) zdobył I miejsce, akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczennica Judyta Bernaś (z klasy fagotu p. Jana Kamińskiego) otrzymała wyróżnienie,  akomp. p. Magdalena Chmielowska-Malec
  • Uczeń Wojciech Maciusiak (z klasy waltorni p. Marcina Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie, akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Uczennica Marta Momot (z klasy klarnetu p. Jacka Szymika) otrzymała wyróżnienie, akomp. p. Ewelina Dereń-Rogóż

 

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY MŁODZI CZARODZIEJE GITARY

(Dobczyce, marzec 2016)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła II miejsce

 

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW im. STEFANII WOYTOWICZ W JAŚLE

  • Uczeń Mateusz Woźniak (z klasy klarnetu p. B. Koziny) zdobył III miejsce, akomp. dr Agata Adamczyk

 

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS MINIATURY SKRZYPCOWEJ W WARSZAWIE

(10-11 marca 2016)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła II miejsce, akomp. p. M. Michniewicz

 

IX REGIONALNE PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH I BLASZANYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA REGIONU KRAKOWSKIEGO W NOWYM TARGU

(7 marca 2016)

  • Uczeń Piotr Jurczak (z klasy trąbki p. J. Cholewki) otrzymał II miejsce
  • Uczeń Wojciech Krystian (z klasy trąbki p. J. Cholewki) otrzymał wyróżnienie
  • Uczeń Marcin Chruszcz (z klasy waltorni p. M. Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie
  • Pani Sandra Delong-Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY "JANKO MUZYKANT" W SOCHACZEWIE

(1-2 marca 2016)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła I miejsce, akomp. p. R. Sadowska

 

VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY"MŁODY WIRTUOZ"

(luty 2016 Sanok )

  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p. A. Kołbasy-Chrobak)otrzymała tytuł "Złotego wirtuoza"
  • Uczeń Daniel Najbor (z klasy fortepianu p. A. Kołbasy-Chrobak)otrzymał tytuł "Złotego wirtuoza"
  • Uczennice Zuzanna Kołek, Laura Spisak, Maria Wieliczko (z klasy fortepianu p. M. Michniewicz) otrzymały tytuł "Srebrnego wirtuoza"

 

V STARACHOWICKI KONKURS GITAROWY

(luty 2016)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I  i II STOPNIA III WIOSENNE SPOTKANIA KAMERALNE „MUZYKOWANIE W TRZCIANIE”

(5-8 lutego 2016)

  • Uczniowie Mateusz Woźniak i Michał Serwin (z klasy klarnetu p. B. Koziny) zdobyli II miejsce
  • Uczennice Aleksandra Prorok, Martyna Homel, Patrycja Wider, Natalia Woźniak (z klasy fletu p. dr R. Guzik) zdobyły II miejsce

 

XII MUZYCZNE SPOTKANIA NAJMLODSZYCH PIANISTÓW

(11-12 grudnia 2015 Sieradz )

  • Uczennica Nikola Czyżowska (z klasy fortepianu p. A. Kołbasy-Chrobak) otrzymała wyróżnienie

 

I KONKURS MŁODYCH TALENTÓW W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

(15 grudnia 2015)

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p. K. Kleśny) zdobyła wyróżnienie, akomp. p. Ewelina Dereń-Rogóż

 

IX MIKOŁAJKOWY KONKURS GITAROWY DLA DZIECI

(Rybnik, grudzień 2015)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

I JESIENNE SPOTKANIA ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II ST. W ŻYWCU

(Żywiec, listopad 2015)

  • Uczennice Aleksandra Prorok, Martyna Homel, Patrycja Wider, Natalia Woźniak (z klasy fletu p. dr R. Guzik) otrzymały wyróżnienie
  • Uczniowie Bartłomiej Moskała, Julia Cimoch, Marta Momot, Mikołaj Kwiatkowski (z klasy klarnetu p. J. Szymika) otrzymali wyróżnienie

 

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS MŁODYCH SKRZYPKÓW „BĘDĘ WIRTUOZEM”

(Kraków, 5-8 listopada 2015)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy p. D. Pietras) zdobyła wyróżnienie, akomp. p. R. Sadowska

 

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW W JAWORZNIE

(listopad 2015)

  • Uczeń Bartłomiej Moskała (z klasy klarnetu p. B. Koziny) zdobył II miejsce, akomp. Agata Adamczyk   

 

I MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITARY KLASYCZNEJ W BRATYSŁAWIE

(listopad 2015)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła III miejsce

 

X MIĘDZYNARODOWY KONKURS MUZYKI GITAROWEJ "KROK DO MISTRZOSTWA"

(październik 2015 - Ełk)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła III miejsce

 

I PRZEGLĄD ALTOWIOLOWY IM. TADEUSZA GONETA

(Kraków, 2-4 września 2015)

  • Uczeń Konrad Janus (z klasy altówki p. E. Gromady) zajął III miejsce, akomp. p. E. Zając