OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PSM I i II st. w Wadowicach w roku szkolnym 2016/2017

 

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY "MISTRZ LITERATURY DZIECIĘCEJ OSKAR RIEDING" W WARSZAWIE

(29 maja - 3 czerwca 2017)

  • Uczennica Magdalena Kruczała ( z klasy skrzypiec p. Doroty Pietras) zdobyła II miejsce, ak. p. Sandra Delong - Kiełbińska
  • Dyplom za wyróżniający akompaniament dla p. Sandry Delong - Kiełbińskiej
  • Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia dla p. Doroty Pietras

 

 

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY  "JANKO MUZYKANT"

(15-17 maja 2017 Sochaczew)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec Doroty Pietras) zdobyła IV nagrodę, akompaniament Sandra Delong – Kiełbińska
  • Pani Sandra Delong – Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

XII FESTIWAL KLARNETOWY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

  • Uczeń Mikołaj Chlebicki (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny) zdobył I miejsce, akomp. Anastazja Wilczkowska
  • Uczeń Dawid Gawęda (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny) zdobył III miejsce, akomp. Anastazja Wilczkowska
  • Uczeń Bartłomiej Moskała (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny) otrzymał wyróżnienie, akomp. Ewelina Dereń Rogóż

 

XIII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW im. Karola i Antoniego Szafranków
(5-8 kwietnia 2017 Rybnik)

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p. K. Kleśny) otrzymała wyróżnienie
     

 

XXI MIĘDZYNARODOWY KONKURS -  TALENTS for EUROPE im. BOHDANA WARCHLA DLA
INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH DOLNY KUBIN SŁOWACJA

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec Doroty Pietras) zdobyła II miejsce


I MAŁOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY w Kalwarii Zebrzydowskiej

(8,9 kwietnia 2017)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec Doroty Pietras) zdobyła wyróżnienie

 

XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY „Gitariada”
(Kłodzko, kwiecień 2017)

  • Uczennica Lidia Bojdak (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

XIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY Anna Amalia
(Weimar, kwiecień 2017)

 

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła III miejsce


IX WIOSENNY KONKURS GITAROWY
(Szczecin, kwiecień 2017)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

II Ogólnopolski Konkursu Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I Stopnia

(Wadowice, 6 – 9. 04. 2017)

 

  • Uczeń Sebastian Stopa (z klasy trąbki p. Janusza Cholewki) otrzymał wyróżnienie, akompaniament Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczeń Tomasz Solak (z klasy waltorni p. Marcina Gajewskiego) otrzymał wyróżnienie, akompaniament Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczeń Mateusz Piasecki (z klasy eufonium p. Tomasza Adamczyka) zdobył III miejsce, akompaniament Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczeń Piotr Jurczak (z klasy trąbki p. Janusza Cholewki) zdobył III miejsce, akompaniament p. Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczeń Bartłomiej Moskała (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny) otrzymał wyróżnienie, akompaniament Ewelina Rogóż – Dereń
  • Uczeń Karol Wysogląd (z klasy fagotu p. Jana Kamińskiego) zdobył III miejsce, akompaniament Magdalena Chmielowska – Malec
  • Uczeń Mikołaj Książek (z klasy oboju p. Agnieszki Sobas) otrzymał wyróżnienie, akompaniament   Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczeń Dominik Bojęś (z klasy oboju p. Agnieszki Sobas) otrzymał wyróżnienie, akompaniament p. Sandra Delong – Kiełbińska
  • Uczennica Patrycja Wider (z klasy fletu p. Agnieszki Nowak) otrzymała wyróżnienie, akompaniament Olga Piotrowska
  • Pani Sandra Delong – Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

V DĄBROWSKI KONKURS GITAROWY

(Dąbrowa Górnicza, marzec 2017)

 

  • Uczennica Lidia Bojdak (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła II miejsce

 

REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych I stopnia

(Kraków, 22–24. 02. 2017)

Wyróżniona uczennica:

  • Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec Doroty Pietras)

Wyróżniony nauczyciel:

  • Dorota Pietras

Wyróżniony nauczyciel - akompaniator:

  • Sandra Delong – Kiełbińska

 

REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia

(Kielce,  27.02–2.03.2017)

Wyróżnieni uczniowie:

  • Paweł Batko (z klasy Olgi Piotrowskiej)
  • Nikola Czyżowska (z klasy p. Anety Kołbasy – Chrobak)

Wyróżnieni nauczyciele prowadzący:

  • Olga Piotrowska
  • Aneta Kołbasa – Chrobak

 

REGIONALE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Uczniów Klas  Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia

(Nowy Targ, 1-4.03.03. 2017)

Wyróżnieni uczniowie:

  • Julia Cimoch (z klasy klarnetu p. Jacka Szymika)
  • Natalia Wróbel (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny)
  • Bartłomiej Moskała (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny)
  • Dominik Bojęś (z klasy oboju p. Agnieszki Sobas)
  • Dawid Kowalski (z klasy fagotu p. Marcina Krakowskiego)

Wyróżnieni nauczyciele prowadzący:

  • Jacek Szymik
  • Bartłomiej Kozina
  • Agnieszka Sobas
  • Marcin Krakowski

Wyróżnieni nauczyciele – akompaniatorzy:

  • Ewelina Rogóż – Dereń
  • Sandra Delong Kiełbińska
  • Olga Piotrowska

 

REGIONALE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia

(Nowy Sącz, 6–7.03.2017)

Wyróżnieni uczniowie:

  • Malwina Jura (z klasy trąbki p. Janusza Cholewki)
  • Sebastian Stopa (z klasy trąbki p. Janusza Cholewki)
  • Piotr Jurczak (z klasy trąbki p. Janusza Cholewki)
  • Patryk Szczypta (z klasy puzonu p. Karola Pisteloka)
  • Bartosz Piasecki (z klasy waltorni p. Marcina Gajewskiego)

Wyróżnieni nauczyciele prowadzący:

  • Janusz Cholewka
  • Karol Pistelok
  • Marcin Gajewski

Wyróżniony nauczyciel – akompaniator:

  • Sandra Delong - Kiełbińska

 

I FESTIWAL FAGOTOWY – WADOWICE 2017

(14–15 stycznia 2017)

Dyplom „Srebrny Fagot” otrzymali:

  • Uczeń Karol Wysogląd (z klasy Jana Kamińskiego, akomp. p. Magdalena  Chmielowska – Malec)
  • Uczeń Bartłomiej Kowalewski (z klasy Jana Kamińskiego, akomp. p. Magdalena Chmielowska – Malec)
  • Uczeń Dawid Kowalski (z klasy Marcina  Krakowskiego, akomp. p. Olga Piotrowska)

Dyplom  „Brązowy Fagot” otrzymali:

  • Uczennica Aleksandra Rumszewicz (z klasy Marcina Krakowskiego, akomp. p. Olga  Piotrowska)
  • Uczeń Wojciech Sordyl (z klasy p. Jana Kamińskiego, akomp. p. Magdalena Chmielowska – Malec)
  • Uczennica Justyna Stawowczyk (z klasy p. Jana Kamińskiego, akomp. p. Magdalena Chmielowska – Malec)
  • Uczennica Wiktoria Śpiewla (z klasy p. Marcina Krakowskiego, akopm. p. Olga Piotrowska)

 

VI STARACHOWICKI KONKURS GITAROWY

(marzec 2017)

  • Uczennica Lidia Bojdak (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce
  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY O TYTUŁ "MISTRZA SZEŚCIU STRUN"

(Zakopane, luty 2017)

  • Uczennica Lidia Bojdak (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła I miejsce

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MŁODZI ARTYŚCI NA ZAMKU"

(Sucha Beskidzka, 20-22 stycznia 2017)

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p K. Kleśny) otrzymała wyróżnienie
  • Pani Ewelina Dereń-Rogóż otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

X MIKOŁAJKOWY KONKURS GITAROWY DLA DZIECI

(Rybnik, grudzień 2016)

  • Uczennica Julia Kosek (z klasy gitary p. A. Polewaczyka) zdobyła II miejsce

 

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW W JAWORZNIE

(Jaworzno, listopad 2016)

  • Uczeń Piotr Jurczak (z klasy p. J. Cholewki) zdobył I miejsce,  akomp. p. Sandra Delong-Kiełbińska
  • Pani Sandra Delong-Kiełbińska otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament


 I OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY " WITOLD ROWICKI IN MEMORIAM"  dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

(Żywiec, 26 - 28 października 2016)

  •  Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. Doroty Pietras) otrzymała II miejsce akomp. p. Sandra Delong - Kiełbińska