SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Klasa skrzypiec p. Doroty Pietras

  • uczennica Magdalena Kruczała zdobyła III miejsce na Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym oraz I miejsce na I Festiwalu Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Brzesku

Klasa skrzypiec p. Krystyny Kleśny

  • uczennica Julia Bartnicka zdobyła wyróżnienie na XIV Konkursie Skrzypcowym dla klas II i III w Żywcu

Klasa altówki p. Elżbiety Gromady

  • uczeń Konrad Janus zajął II miejsce (I nie przyznano) w IV Konkursie Altówkowym dla Szkół Muzycznych I i II st. w Żywcu

Klasa gitary p. Arkadiusza Polewaczyka

  • uczennica Alicja Wilczyńska zdobyła wyróżnienie w VI Mikołajkowym Konkursie Gitarowym w Rybniku
  • uczennica Julia Kosek zdobyła wyróżnienie na Konkursie Młodych Instrumentalistów w Krakowie, I miejsce w VI Mikołajkowym Konkursie Gitarowym w Rybniku, I miejsce w II Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowie Górniczej, II miejsce w XV Dolnośląskim Konkursie Gitarowym w Kłodzku, III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Gitara viva” w Kielcach

Klasa gitary p. Jana Kudełki

  • uczennica Katarzyna Złocista uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „ Gitara na kresach” w Chełmie

 

SEKCJA FORTEPIANU

Klasa fortepianu p. Grażyny Koziny

  • uczeń Karol Kowalewski zdobył II miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle, wyróżnienie na Wiosennych Spotkaniach Pianistycznych w Dębicy, wyróżnienie na IX Międzynarodowym Festiwalu Młodych Pianistów w Głubczycach, III miejsce na VII Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej w Lublińcu, II miejsce na Ponadregionalnym Konkursie Młodych Pianistów w Myślenicach
  • uczennica Weronika Faber zdobyła wyróżnienie w XXXI Konkursie Młodych Pianistów nad Kamienną

Klasa fortepianu p. Renaty Sadowskiej

  • uczeń Marcin Penkala zajął II miejsce w IX Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku oraz zdobył tam Nagrodę Rektora Akademii Muzycznej w Katowicach i Nagrodę Dyrektora Muzeum w Rybniku

 

SEKCJA INSRUMENTÓW DĘTYCH I AKORDEONU

Klasa klarnetu p. Bartłomieja Koziny

  • uczeń Michał Serwin zajął III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie, II miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle, wyróżnienie na X festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim
  • Puchar dla PSM (II miejsce) w punktacji zbiorowej na XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie
  • wyróżnienie dla kwartetu klarnetowego w składzie Michał Serwin, Stanisław Mamcarczyk, Mateusz Woźniak, Justyna Moskała na X Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim
  • II miejsce dla duetu: Mariusz Kruczała (akordeon) i Karol Sikora (klarnet) na VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym Szkół Muzycznych I i II st. w Stalowej Woli oraz III miejsce – na XV Konfrontacjach Akordeonowych w Gorlicach

Klasa trąbki p. Janusza Cholewki

  • uczeń Filip Jopek otrzymał wyróżnienie na Przesłuchaniach CEA (etap makroregionalny) w Kielcach oraz wyróżnienie na Przesłuchaniach CEA (etap ogólnopolski) w Warszawie, wyróżnienie na XXII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie, III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „ Jupiter” w Krakowie

Klasa puzonu p. Tomasza Gajewskiego

  • uczeń Kacper Świątek zdobył wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie, II miejsce w XII Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie, wyróżnienie na XX Śląskim Konkursie „ Instrumenty dęte – blacha dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej

Klasa waltorni p. Marcina Gajewskiego

  • uczeń Marcin Chruszcz zdobył wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie

Klasa fagotu p. Jana Kamińskiego

  • uczeń Bartłomiej Kowalewski zdobył wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle